Porażka polskiej kadry narodowej w pierwszym starciu eliminacyjnych zmagań do Euro 2024 - niesamowity mecz reprezentacji Czech!

Poprzednie mistrzostwa świata w wykonaniu narodowej kadry Polski nie były zbytnio udane. Oczywiście polscy zawodnicy byli w stanie awansować do fazy play-off, jednakże nie wszystkim podobał się styl, w jakim to zrobili. Kibice piłkarscy z naszego kraju zgodnie sądzili, iż konieczna jest zmiana na stanowisku szkoleniowca. I właśnie dlatego prezes PZPN Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu umowy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został kolejnym szkoleniowcem drużyny polskiej, a jego pierwszym poważnym przeciwnikiem była drużyna Czech. Było to pierwsze spotkanie w eliminacyjnych zmaganiach do Mistrzostw Europy 2024 i bardzo istotne było to, żeby zatriumfować.

Humory w naszej reprezentacji Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były fenomenalne, jednak weryfikacja przyszła bardzo szybko. Czeska kadra narodowa bowiem zdołała zdobyć dwie bramki już po 3 minutach spotkania. Był to ogromny szok zarówno dla sympatyków zasiadających na trybunach w Pradze, jak i zawodników. Piłkarze zespołu narodowego Czech od pierwszego gwizdka arbitra wyglądali o wiele lepiej od naszych graczy i nie wiele wskazywało na to, iż w drugiej odsłonie się to zmieni. Reprezentacja piłkarska Polski w drugiej odsłonie tego spotkania wyglądała trochę lepiej, jednakże to Czesi strzelili gola numer trzy. Kuchta był strzelcem gola numer trzy w 64. minucie meczu. Piłkarze zespołu narodowego Polski zdołali strzelić tylko jedną bramkę na 3 minuty przed końcem spotkania. Trzeba podkreślić fakt, iż ten pojedynek w wykonaniu kadry narodowej Polski był tragiczny. Portugalski trener Santos bez wątpienia nie tak debiut w narodowej kadrze Polski. W drugim starciu zmagań eliminacyjnych drużyna Polski mierzyć się będzie z narodową reprezentacją Albanii. Z całą pewnością w tym meczu drużyna polska musi zdobyć trzy punkty.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz